Popularne aranżacje

ENERGETYKÓW 33 LUBLIN – ZAPRASZAMY

Kolekcja Mebli Denver to praktyczne i nowoczesne meble, którym chętnie umeblujesz salon. Wszechstronna oferta mebli dostępna w tej kolekcji z łatwością spełni oczekiwania wszystkich klientów. Mając na uwadze uwadze różne gusta klientów ta kolekcja proponuje szeroką gamę produktów. W serii Denver wyróżniamy komody, przeszklone witryny, szafki RTV, wiszące szafki jak również stoły i stoliki kawowe. Dzięki temu, przy ich pomocy, możemy urządzić pokój dzienny lub jadalnię. Denver występuje w kolorze dębu naturalnego oraz dębu palonego. Powierzchnia mebli jest szczotkowana przez co czuć usłojenie drewna.

W kolekcji  można znaleźć różnorodne bryły, które pozwolą w funkcjonalny sposób umeblować pokój dzienny. Przeszklone witryny wyeksponują szkła i kryształy a pojemne szuflady przechowają zestawy sztućców. Solidność wykonania i materiał z którego wykonaliśmy meble gwarantują trwałość i służebność przez wiele lat.

Z NAMI NIE PRZEPŁACASZ – GWARANCJA NAJLEPSZEJ CENY!

Oferta mebli do salonu, jadalni i sypialni, duży wybór stołów dębowych, komód i łóżek drewnianych, sof, kanap i krzeseł oraz różnorodnych dodatków

tel. stacjonarny: 81 30 76 269
tel. kom. 503 082 092
tel. kom. 506 148 184