tel. 81 30 76 269 drewnianymebelek@gmail.com

Materace Lublin

mateace w Lublinie

Sklep z materacami w Lublinie markowych producentów

 

Wszystkich mieszkańców województwa Lubelskiego zapraszamy do salonu firmowego Materace w Lublinie, gdzie można zapoznać się z szeroka ofertą materacy, łóżek, stelaży i innych akcesoriów wpływających na jakość snu.

Sklep znajduje się przy ul. Energetyków 33. Salon Materace Lublin  usytuowany jest w dogodnym miejscu. Przed sklepem znajduje się parking. Klienci niezmotoryzowani bez problemu dostaną się do nas komunikacją miejską. W pobliżu znajdują się liczne przystanki autobusowe.

Posiadamy również szereg mebli drewnianych Meble drewniane Lublin

nasze materace w Lublinie
gwrarancja
materac rodzina

Szukasz Materaca do spania w Lublinie ? Idealnie trafiłeś!

 

Zróżnicowana i bogata oferta naszego salonu materacy w Lublinie pozwala na wypróbowanie wielu  materacy – piankowych,lateksowych termoelastycznych, czy sprężynowych różnego rodzaju, umożliwiając dobór odpowiedniego materaca do indywidualnych potrzeb.

Pamiętamy także o dzieciach. Z myślą o nich przygotowaliśmy ekspozycję materacyków dziecięcych. Każdy tu znajdzie coś dla siebie, czy to do dużej sypialni, czy małej. Jeśli szukasz materaca w niestandardowych rozmiarach – dobrze trafiłeś, gdyż w salonie Materace w Lublinie  możesz zamówić również materaca odbiegający rozmiarami od standardów.

gwrarancja ceny na materace

Nasze Materace w Lubinie to gwarancja zadowolenia

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty materace Lublin, jeśli poszukujesz najlepszych rozwiązań do swojej sypialni. Wszystkie materace i akcesoria marki Materace zaprojektowane są tak, by wspierać zdrowe ułożenie ciała podczas snu, podpierając cały kręgosłup. Dodatkowe właściwości poszczególnych materiałów wypełnień i pokryć dbają również o prawidłową regulację temperatury, wilgoci jak i przepływ powietrza.

 

Oferujemy transport materaca w mieście Lublin i okolicach

drewniany mebel Lublin
Loading...