tel. 81 30 76 269 drewnianymebelek@gmail.com

 Meble drewniane sosnowe Lublin

Drewno to najbardziej przyjazny i ceniony materiał meblarski. Nie powoduje uczuleń, jest łatwy w obróbce, posiada naturalne piękno, a także jest przyjazny dla środowiska.

01.

Na ogół meble wykonuje się z materiałów drewnopochodnych, stali, tworzywa sztucznego lub kombinacji różnych materiałów. Obecnie, moda na wytrzymałe, estetyczne i piękne drewniane meble powraca, stając się nowym trendem w meblarstwie.

02.

Na ogół meble wykonuje się z materiałów drewnopochodnych, stali, tworzywa sztucznego lub kombinacji różnych materiałów. Obecnie, moda na wytrzymałe, estetyczne i piękne drewniane meble powraca, stając się nowym trendem w meblarstwie.

03.

Prezentujemy Państwu ofertę naszego sklepu. Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą i bezpłatnym transportem drewnianych mebli wykonanych z różnych gatunków drzew jak sosna, dąb, czy brzoza.

energetyków 33

Meble sosnowe drewniane w Lublinie

Najbardziej poszukiwanymi sprzętami są meble sosnowe Lublin. Nasza oferta obejmuje zestawy, jak i pojedyncze sprzęty do salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, przedpokoju oraz do kuchni czy jadalni. Wśród mebli salonowych można wyróżnić stoliki pod RTV, ławy, stoliki kawowe, komody z szufladami i półkami, witryny, a także drewniane, tapicerowane krzesła.

%

Jakość

%

Zadowelenie

Telefon: 81 441 84 20

Szukasz mebli drewnianych sosnowych w Lublinie ?

Meble do sypialni to różnego rodzaju drewniane sosnowe łóżka pojedyncze i podwójne, z praktycznymi szufladami na pościel, szafy bieliźniarki, pojemne skrzynie różnorakiego przeznaczenia oraz szafki nocne.

Gabinet i pokój dziecięcy

Drewniane meble sosnowe Lublin to także asortyment przeznaczony do gabinetu, gdzie sosnowe biurka tradycyjne z szufladami i szafkami, a także biurka z miejscem na komputer i klawiaturę oraz regały przydatne na segregatory z dokumentami na pewno spotkają się z wysoka aprobatą.

Nie można zapomnieć o najmłodszych użytkownikach – piękne sosnowe drewniane meble Lublin, polakierowane na biało z kolorowymi akcentami na pewno zadowolą dzieci lub nastolatka. Komody, biurka i łóżka odpowiednio zestawione będą stanowić piękny komplet w pokoju dziecka.

Przedpokój i kuchnia — ważne pomieszczenia

Uporządkowany przedpokój to wizytówka mieszkania – meble sosnowe Lublin oferują funkcjonalne szafy z lustrami, wieszaki na odzież wierzchnią i półki, a także bardzo pojemne szafki na buty.

Dobrą odmianą w kuchni będzie wstawienie w ciąg podobnych w wyglądzie szafek – pięknej sosnowej witryny, która znakomicie wpasuje się w każdy styl kuchni. Dobrany drewniany stół i krzesła dopełnią tę stylistykę.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży i doradztwie oraz bardzo dobrej lokalizacji nasza firma szczyci się dużym zaufaniem i zadowoleniem klientów.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Loading...